مکان های معروف پخش تراکت در کرج

//مکان های معروف پخش تراکت در کرج

مکان های معروف پخش تراکت در کرج

قبل از بررسی و صحبت درباره پخش تراکت در کرج ، مطالب مفید و کوتاهی را برای شما بیان می کنم.

درباره شهر کرج

شهر کرج یکی از نزدیک ترین دوستان به تهران است، تا جایی که روزانه میلیون ها نفر جهت کار و تحصیل و … در بین این دو شهر در تردد هستند. آمار جدید مترو کرج به تهران در سال ۹۷ در مورد میزان سفر های بین این دو شهر ، خبر از جا به جایی یک و نیم میلیون مسافر را داده است.

مکان های پر رفت و آمد برای پخش تراکت در کرج

از مکان های پر رفت و آمد شهر کرج می توان به محل های زیر اشاره کرد.

میدان کرج

میدان کرج کمربندی اصلی ورود و خروج شهر کرج می باشد. در قدیم کاروانسرای شاه عباسی در این مکان واقع شده بود و همچنان نیز آن را با نام میدان شاه عباسی می شناسند.

این مکان محا مناسبی برای پخش تراکت در کرج می باشد. این مکان بیشتر ،افرادی با شرایط اقتصادی ضعیف را در خود می بیند. اگر شما کسب و کاری دارید که از نظر اقتصادی کم هزینه می باشد، می توانید در این مکان از تبلیغات تراکتی استفاده کنید.

چهار راه طالقانی

چهار راه طالقانی قلب بازار کرج می باشد و افراد زیادی جهت کار های مختلف از این مسیر عبور می کنند. این خیابان دارای تعداد زیادی مغازه در زمینه پوشاک زنانه می باشد و همچنین بیشتر مطب های شهر کرج در این خیابان و خیابان شهید بهشتی واقع شده است.

این مکان نیز دارای تمام اقشار ، پیر و جوان می باشد و مناسب پخش تراکت سریع و فوری در کرج است.

این مکان بیشتر خانم ها را به خود جلب می کند، پس اگر کسب و کار شما در زمینه مورد نیاز خانم ها می باشد، چهار راه طالقانی مکان مناسبی برای شما است.

سه راه گوهردشت

سه راه گوهردشت که در خیابان بهشتی واقع شده است، ورودی اصلی گوهردشت یا رجایی شهر می باشد.

دانشگاه آزاد واحد کرج در گوهردشت واقع شده است و به همین دلیل بیشتر افرادی که در سه راه گوهردشت رفت و آمد می کنند از قشر دانشجو می باشند. این مکان محل مناسبی برای پخش تراکت آموزشگاهی در کرج می باشد.

درختی

خیابان درختی بورس آموزشگاه های متعددی است، انواع کلاس های موسیقی و زبان در این خیابان واقع شده است. کودکان و نوجوانان بسیاری هر روزه برای گذراندن دوره های مختلف آموزشی در این خیابان در حال عبور و مرور هستند.

فلکه اول گوهردشت
میدان آزادگان

میدان آزادگان که در حال حاضر اثری از شکل میدان در خود نمی بیند، مکان بسیار پر رفت و آمدی در شهر کرج می باشد. انواع تاکسی ها برای تمام نقاط شهر در این میدان قرار دارد. این مکان از سمتی به عضیمیه و از سمت دیگر به میدان کرج و از سمتی به چهار راه طالقانی و از طرف دیگر به گوهردشت متصل می شود.

از این رو مکان بسیار مناسبی برای پخش تبلیغات تراکتی در کرج و در هر زمینه ای از کسب و کار می باشد.

برای مشاوره رایگان در مورد خدمات ارائه شده توسط شرکت با ما تماس بگیرید

تماس با ما

توسط | 2018-05-16T17:14:30+04:30 می 13th, 2018|مقاله ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

Header set Cache-Control "max-age=172800, public, must-revalidate"